HİZMETLERİMİZ

Özel Öğretim Kurumu (Anaokulu, İlkokul, Ortaokulu, Lise, Muhtelif Kurs, Özel Kişisel Gelişim Kursu, Özel Öğretim Kursu, vb.. Rehabilitasyon Merkezi) açılması istenen binanın, öncelikle Milli Eğiytim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları  Standartlar Yönergesine uygun olmalı veya Tadilatlarla uygun hale getirilmelidir.
Özel Öğretim Kurumu açılacak bina aynı zamanda 3167 sayılı imar yasasına uygun olmalı, Standartlar Yönergesine, İlgili Yönetmelik ve Genelgelerdeki şartlarıda sağlamalıdır.
Firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmakta ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Firmamız içerisinde İnşaat Mühendisi, Mimar, Yangın Yönetmeliğine hakim Uzman kişiler ve Emekli Müfettiş te görev almaktadır.
Sizlerden gelen tekliflere göre, binanızın veya kiralamak istediğiniz binanın incelenerek Özel Öğretim Kurumu olup olmaması konusunda kesin bilgilendirme yapılmaktadır.
Eğer kiralayacağınız bina ile ilgili olarak, Standartlar Yönergesine uygun hale getirilmesi konusunda, İnşaat Mühendisimiz, Mimarımız, Emekli Müfettişimiz ve Yangın konusunda uzman arkadaşımız bir araya gelerek Tadilat Projesi hazırlayarak tarafınıza sunmaktadırlar.
Gerektiğinde Tadilatınız konusunda çalışacak ekibimizde bulunmaktadır.
Binanızın İncelenmesi için talep geldiğinde, 500 TL+KDV fatura karşılığı ücret talep edilmektedir.
Eğer tarafımızdan sadece Tadilat Projesi istenirse karşılıklı görüşerek de bina büyüklüğüne göre de fiyatlandırma yaparak tarfınıza teklif vermekteyiz.
Özel Öğretim Kurumu Ruhsatlandırma, Komple tüm işlemlerinizi de yaparak Okul veya Kurs içi tüm materyalleri de temin etmekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı Ilgili yönetmeligine gore istenen TEKNIK RAPOR Insaat Muhendisimiz tarafından ve YERLESIM PLANLARIda Mimarımız tarafından hazırlanmaktadır.
İtfaiye Raporunuz da Yangın konusunda uzman elemanımızca alınmaktadır.